Hakkımızda

FLUETECH Endüstriyel Baca ve Havalandırma sistemleri olarak, kurulduğumuz günden bugüne; Kendi kendini taşıyan endüstriyel baca sistemleri, paslanmaz çelik baca sistemleri, tek ve çift cidarlı baca imalatı ve montajı, çöp atma bacaları ve çamaşır atma bacaları, proses bacaları ve havalandırma ekipmanları konusunda anahtar teslim projeler ile müşterilerine hizmet sunmaktayız.

Baca sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, ihtiyaçları ve çözüm yollarını araştırarak, %100 müşteri memnuniyetini amaç edindik. Müşteri odaklı yaklaşımlarla, ihtiyaç duyulan sistemlerin maximum verimlilik esasıyla çalışmasını, çevreye duyarlı, kaliteli, sektöründe tercih edilen bir marka olmayı hedeflemekteyiz. FLUETECH; siz müşterilerimiz için her zaman en uygun çözümleri üretmektedir. Bilgi ve tecrübesini her geçen gün daha da geliştiren eğitimli ve çalışkan kadrosu ile hizmetlerimizi tüm yurt çapında devam ettirmekteyiz. FLUETECH; çalışma ortaklığı kurduğu tüm firmaların desteğini arkasına alarak, kalite programından ödün vermeden, günümüzde olduğu gibi gelecekte de yatırımlarınızda sizin en önemli ve güvenilir çalışma ortağınız olacaktır.

15 YILLIK SEKTÖR DENEYİMİYLE 2018 YILINDA KURULAN FLUETECH END. BACA HAVA SİS SAN TİC LTD ŞTİ, kurulduğu ilk andan itibaren kaliteli üretim, müşteri memnuniyeti, çevre ve toplumsal sorumluluk bilinci ile İş güvenliği kurallarına gösterdiği hassasiyetlerle önde gelen firmalardan olmaya çalışmaktadır.

• Müşterileri beklentilerini tam olarak karşılayıp memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak,
• Sürekli kendini geliştirerek daha kullanışlı, daha ekonomik, daha teknolojik ürünler üretebilmek,
• Kaliteyi her zaman ön planda tutarak ve sürekliliğini sağlayarak rekabet gücü yüksek, aranılan ürünler sunmak,
• Personelin eğitimine ve gelişimine önem vererek, ekip ruhu, iş birliği ile etik değerlere, çevreye saygılı sektörün öcü firması olmaktır.  • Bu sayfayı paylaşabilirsiniz

FLUETECH Endüstriyel Baca ve Havalandırma Sistemleri
fluetech.com.tr

© Tüm hakları saklıdır